Polityka plików cookies

Pomoc   Zapytanie   Kontakt   www.promy.pl

WYCIECZKI PROMOWE DO SKANDYNAWII

Home
Szwecja
Wycieczki z Gdyni i Gdańska
Wycieczki z Świnoujścia
Wycieczki dla Seniorów
Skandynawia na własną rękę
Sylwester
Promy
Kontakt
 
 
 
  Newsletter

      Chcesz dostawać informacje
      o nowych wycieczkach.
 
     

Wycieczki promami

 


Na naszej stronie znajdziesz: wycieczki promem do Skandynawii, wycieczki objazdowe promem i autokarem, kilkudniowe zwiedzanie, Szwecja w jeden dzień, Kopenhaga w jeden dzień, rejsy z Gdyni do Karlskrony, Kalmar i Olandia, Park Rozrywki Olandia, Legoland, Sztokholm, rejsy dla Seniorów, rejsy z świnoujścia do Ystad, zwiedzanie z przewodnikiem Skandynawii, Skandynawia w pigułce, rejs wakacyjny, prom do Danii, prom do Szwecji, Szwecja na rowerze, Szwecja na motocyklu, wycieczki do Danii, wycieczki do Szwecji, wycieczki do Norwegii, rejsy weekendowe, rejsy dla dzieci, rejsy tematyczne, rejsy turystyczne, tanie rejsy, tanie wycieczki promem, wycieczki statkiem, weekend na morzu, rejs po Bałtyku, bezwizowe rejsy do Sankt Petersburga, wycieczki promowe, rejs do Szwecji, rejs statkiem, statkiem po Bałtyku, statkiem do Szwecji, mini rejsy Szwecja, mini rejsy Dania, mini rejsy Finlandia, rejsy tematyczne - Sylwester na Bałtyku, Andrzejki na morzu, Walentynki czy też Dzień Kobiet na morzu, długi weekend majowy.  

Wystarczy, że na naszej stronie wybierzesz miejsce docelowe swojej podróży lub specjalną okazję: np. Andrzejki, Sylwester, a otrzymasz aktualne rejsy w wybranym kierunku czy w danym terminie. Po kliknięciu szczegółów pojawi się krótki opis wycieczki i świadczeń jakie wliczone są w cenie lub dodatkowo płatne. Za każdym razem korzystasz z przeprawy promowej gdzie na promie załoga zapewni maksimum zabawy, a po przypłynięciu do portu zwiedzisz najważniejsze punkty miasta z przewodnikiem lub samemu z mapą w ręku. Dla każdego znajdzie się ciekawa oferta na mały weekendowy wypad, czy zabawę na rejsie okrężnym z przyjaciółmi. Jeśli zdecydujesz się na zakup oferty wystarczy ze prześlesz nam rezerwację a my odeślemy informację wraz z linkiem do wpłaty. Wpłaty dokonuje się on-line przez serwis DOTPAY czyli szybkie przelewy bankowe, płatność kartą kredytową lub przez Paypal. Po wpłacie cała oferta zostaje zakupiona i na podanego w rezerwacji maila otrzymasz bilet / voucher na całą imprezę. Wystarczy ze weźmiesz bilet ze sobą do portu do odprawy i od tego momentu czekają Cię niezapomniane przeżycia i ciekawe doznania podczas rejsu i całego pobytu. Serdecznie zapraszamy do korzystania z wycieczek i życzymy przyjemnych wrażeń.

www.wycieczki.promy.pl - portal poświęcony wycieczkom turystycznym, promowym. Wypoczynek na lądzie oraz na pokładzie statku połączony z rejsem promem i zwiedzaniem. Dla wszystkich, którzy chcą spędzić ciekawie kilka dni i rozkoszować się wypoczynkiem na morzu oraz jednocześnie poznać ciekawe zakątki Skandynawii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wycieczki promem do Szwecji, Danii, Norwegii, i Finlandii. 

 
    ilość odwiedzin: 1659123, dzisiaj: 809 Copyright PETPOLONIA